Jak ochronić się przed słońcem na balkonie, tarasie czy w ogrodzie?

19-03-2019

Jeśli letnie, słoneczne dni uwielbiasz spędzać przed domem, w ogrodzie, na tarasie czy balkonie, osłona przed słońcem może okazać się dla Ciebie niezbędna. Zbyt długie przebywanie na słońcu, szczególnie w godzinach, gdy jest ono najbardziej intensywne, nie jest zbyt dobrym rozwiązaniem, zarówno dla zdrowia, jak i ogólnego samopoczucia. Osłona przed słońcem sprawia, że pojawia się przyjemny cień w ogrodzie, umilający zarówno wypoczynek, jak i pracę. Poznaj żagiel przeciwsłoneczny - nowoczesny sposób na osłonę przed słońcem!

żagle przeciwsłoneczne

Skuteczna i praktyczna ochrona przed słońcem

Osłony przeciwsłoneczne do ogrodu, na taras czy balkon, które można rozłożyć i złożyć w dowolnym momencie to wygodne rozwiązanie, które wykorzystasz w wielu miejscach, zgodnie z potrzebami. Chcemy jednak, aby osłona przed słońcem była zarówno praktyczna, jak i stała się estetycznym elementem aranżacji. Solidne wykonane żagle przeciwsłoneczne, dzięki swojemu mocowaniu są odporne na podmuchy wiatru, z kolei ich zróżnicowana powierzchnia pozwala zapewnić cień w ogrodzie, na tarasie czy balkonie. Dzięki swoim właściwościom żagiel tarasowy sprawdzi się na słoneczny, jak i deszczowy dzień, a także stanowi doskonałą osłonę przed słońcem dla dzieci.

Dlaczego żagiel przeciwsłoneczny to dobry sposób na cień w ogrodzie?

Ochrona przed słońcem w ogrodzie, na tarasie czy balkonie w postaci żagla to praktyczne i efektowne rozwiązanie. Żagiel przeciwsłoneczny do ogrodu to przygotowany do montażu materiał, zapewniający osłonę przed słońcem, czyli promieniowaniem UV oraz przed deszczem, który możesz wybrać oraz zlokalizować zgodnie z potrzebami:

  • występuje w różnych wariantach kolorystycznych, jak i pod względem kształtu - do wyboru dostępny jest żagiel przeciwsłoneczny kwadratowy, prostokątny, trójkątny,
  • żagle przeciwsłoneczne można zamontować w dowolnym miejscu i na dowolnej wysokości - należy jedynie zwrócić uwagę na sposób mocowania - żagle zapewniają cień na tarasie, balkonie, patio, w ogrodzie a nawet nad basenem czy nad placem zabaw,
  • odpowiednio do miejsca, w którym ma zostać zamontowana ochrona przed słońcem - zapewniać cień na balkonie o niewielkim metrażu, na dużym tarasie lub w przestronnym ogrodzie, możesz wybrać zacieniacz ogrodowy w rozmiarze dopasowanym do powierzchni,
  • żagiel przeciwsłoneczny zwijany zapewnia nie tylko komfortowy cień na tarasie, balkonie czy w ogrodzie, ale także umożliwia szybką i wygodną instalację.

Co jeszcze o żaglach warto wiedzieć?

To osłona przed słońcem i przed letnim deszczem - żagiel przeciwsłoneczny i przeciwdeszczowy na taras, na balkon, do ogrodu. Stanowi nowoczesne i praktyczne rozwiązanie, doskonale zastępuje drogie markizy czy tradycyjne parasole. Zastanawiasz się, co jeszcze warto wiedzieć, decydując się na żagiel ogrodowy? Sprawdź pozostałe artykuły i poznaj rodzaje i zastosowanie żagli przeciwsłonecznych, przekonaj się, jaki żagiel przeciwsłoneczny wybrać i jak zamontować żagiel przeciwsłoneczny.

 

Sprawdź inne polecane produkty:

Chcesz złożyć zamówienie
hurtowe?

Skontaktuj się z nami!

A może potrzebujesz pomocy w wyborze?
Chętnie doradzimy!

Jesteśmy dla Ciebie 24/7.

601 444 762

sklep@nikotools.pl