Przygotowujemy stół koktajlowy na bankiet

30-10-2017

Stół koktajlowy to jeden z najważniejszych elementów każdego przyjęcia. To przy nim uczestnicy imprezy spędzają najwięcej czasu. Jest też pierwszą rzeczą, na którą zwracają uwagę goście wchodzący na salę. Można powiedzieć, że stół bankietowy jest swego rodzaju wizytówką uroczystości, a co za tym idzie - jej gospodarza. Z tego względu niezwykle istotne jest jego odpowiednie przygotowanie oraz udekorowanie. Jak przygotować stół koktajlowy na bankiet?

 

Wybór odpowiedniego stołu na imprezę

Zanim przystąpimy do dekoracji, najpierw musimy zadbać o wybór odpowiednich stolików. Jaki jest najlepszy stół na imprezę? Dobrym pomysłem są meble składane. To bardzo praktyczne rozwiązanie, ponieważ są one:

 • lekkie,
 • łatwe w rozkładaniu, składaniu, przenoszeniu.

Meble składane po złożeniu zajmują mało miejsca. Dzięki temu ich przechowywanie nie jest zbyt uciążliwe. Nie musimy dysponować wielkim magazynem, żeby mieć miejsce na ich przechowywanie do czasu kolejnej imprezy.

 

Obrus na stół cateringowy

Jeśli wybraliśmy już stoliki, nadszedł czas na obrusy. Ciekawym rozwiązaniem są obrusy streczowe. Ich największe zalety to:

 • elastyczność, dzięki której bardzo dobrze dopasowują się do stołu,
 • możliwość prania w pralce,
 • brak konieczności prasowania.

Obrusy ze streczu dostępne są w wielu kolorach, na przykład czerwonym, złotym, żółtym, zielonym, czarnym, białym. Dzięki temu można dobrać kolor, który będzie pasować do wystroju sali.

W niektórych sklepach online dostępne są także specjalne pokrowce na blat. To bardzo praktyczne rozwiązanie. Jeśli pokrowiec zostanie pobrudzony to będziemy mogli go szybko zdjąć i zostawić sam obrus, a po imprezie wyprać w pralce.

 

Dekoracje na stoły koktajlowe

Końcowym etapem przygotowania stołu koktajlowego na bankiet jest jego dekoracja. Możemy zastosować takie elementy ozdobne, jak na przykład:

 • kwiaty,
 • świece, świeczniki,
 • patery z owocami.

Dekorując stół na imprezę należy pamiętać o kilku zasadach. Przede wszystkim musimy zadbać o to, aby dekoracje:

 • były spójne z wystrojem sali,
 • nie przeszkadzały w jedzeniu,
 • nie były zbyt wysokie, żeby nie zasłaniały siedzących przy stole osób.

 

Szybkie zamówienie stołów i obrusów przez internet, a potem zabawa do białego rana!

Chcąc kupić obrusy oraz stoły na imprezę warto zapoznać się z ofertą sklepów online. Dzięki zakupom przez internet zaoszczędzimy sporo czasu na jeżdżenie po sklepach i salonach stacjonarnych. W razie problemów z wyborem odpowiednich mebli zawsze możemy skorzystać z doradztwa pracowników sklepu internetowego.

Po złożeniu zamówienia nie pozostanie nam nic innego jak zacząć przygotowania do zabawy przy naszych nowych stołach.

 

Sprawdź inne polecane produkty:

Chcesz złożyć zamówienie
hurtowe?

Skontaktuj się z nami!

A może potrzebujesz pomocy w wyborze?
Chętnie doradzimy!

Jesteśmy dla Ciebie 24/7.

601 444 762

sklep@nikotools.pl