Teleskopowa szczotka do czyszczenia kostki brukowej - Miotła druciana do usuwania chwastów

  • szt.
  • 29,90 zł w tym VAT
  • Niedostępny

Zamówienie złożone do godziny 13:00
zostanie wysłane jeszcze dziś.
(dni robocze)

Walczysz z trudnym do uśnięcia brudem i nieustępliwymi chwastami, które ciągle odrastają i szpecą Twój podjazd, lub patio? Szczotka do czyszczenia kostki brukowej z naszej oferty może być na to świetnym i wygodnym rozwiązaniem. Prezentowana szczotka do kostki brukowej świetnie radzi sobie z różnego rodzaju zanieczyszczeniami nie niszcząc przy tym powierzchni.

Złóż zamówienie,
a na kolejne zakupy
otrzymasz
5% rabatu

Szczotka do czyszczenia kostki brukowej – zastosowanie

Głównym zadaniem, jakie spełnia szczotka do kostki brukowej, jest proste i szybkie usuwanie chwastów z trudnodostępnych miejsc i szczelin. Prezentowana szczotka do kostki brukowej ma twarde, druciane i gęste zakończenie, dzięki któremu dużo łatwiej jest usuwać niechciane rośliny i inne zanieczyszczenia z nawet bardzo wąskich łączeń. Szczotka do kostki ma aż 3 rzędy lekko elastycznych i trwałych drutów, a teleskopowy uchwyt poprawia komfort sprzątania. Po jego rozłożeniu szczotka do czyszczenia kostki brukowej może mieć aż 1,80 długości! Rękojeść jaką ma szczotka do czyszczenia kostki została wykonana ze stali, a sama szczotka do bruku (czyli jej zakończenie) jest pokryte nierdzewną miedzią.

Wybierając szczotkę do usuwania chwastów zwróć również uwagę na produkt, jakim jest szczotka do mycia kostki brukowej, którą wykorzystasz do umycia powierzchni po usunięciu trawy i chwastów. Zwróć też uwagę na profesjonalny palnik do chwastów. W naszej ofercie znajdziesz wszelkie niezbędne akcesoria ogrodowe i wyposażenie domu, takie jak np. meble i dekoracje.

Chcesz złożyć zamówienie
hurtowe?

Skontaktuj się z nami!

A może potrzebujesz pomocy w wyborze?
Chętnie doradzimy!

Jesteśmy dla Ciebie 24/7.

601 444 762

sklep@nikotools.pl