Zestaw Skalpeli Modelarskich - 50 Elementów

 • szt.
 • 79,00 zł w tym VAT

Zamówienie złożone do godziny 13:00
zostanie wysłane jeszcze dziś.
(dni robocze)

Zestaw skalpeli 50 elementów to prawdziwy niezbędnik każdej osoby, która zajmuje się precyzyjnym cięciem różnego rodzaju tworzyw. Do takich zajęć zalicza się np. modelarstwo, w którym liczy się precyzja i drobne szczegóły. Oferowany przez nasz sklep zestaw skalpeli modelarskich 50 elementów jest opakowany w trwały, bezpieczny futerał, dzięki któremu nie musisz obawiać się ich uszkodzenia.

Zestaw skalpeli modelarskich – 50 elementów w trwałym futerale

W skład zestawu skalpeli modelarskich wchodzi 1 osełka do ostrzenia 5 wygodnych rączek z ostrzami, 31 wymiennych końcówek - ostrzy, 2 przetyczki z igłami i aż 4 końcówki do przetyczek. Całość jest niezbędna do wykonywania precyzyjnych cięć, modyfikacji i rzeźbienia w różnego rodzaju materiałach modelarskich. To jednak nie jest jedyne zastosowanie zestawu. Narzędzia precyzyjne mają zastosowanie uniwersalne i możesz wykorzystać je wszędzie tam, gdzie tylko znajdziesz dla nich użytek. Mogą zatem znacznie przekraczać swoje zastosowanie modelarskie i sprawdzić się również w drobnych pracach naprawczych, majsterkowaniu i konstruowaniu.

Jeżeli zestaw skalpeli do modelarstwa nie jest jedynym produktem, którego poszukujesz, koniecznie sprawdź pozostałe kategorie naszego sklepu. Znajdziesz w nich wyposażenie domu — artykuły gospodarstwa domowego i narzędzia do ogrodu.

Skład zestawu:

   • 5 aluminiowych rączek z 5 ostrzami
   • 31 wymiennych ostrzy
   • 2 przetyczki z 2 igłami
   • 4 końcówki do przetyczek
   • 1 osełka

Złóż zamówienie,
a na kolejne zakupy
otrzymasz
5% rabatu

Chcesz złożyć zamówienie
hurtowe?

Skontaktuj się z nami!

A może potrzebujesz pomocy w wyborze?
Chętnie doradzimy!

Jesteśmy dla Ciebie 24/7.

601 444 762

sklep@nikotools.pl