Więcej zieleni na małej przestrzeni - donice kaskadowe

28-09-2020

Uwielbiasz ogrodowe kwiaty, a może chcesz mieć swój mini-ogródek z ziołami na balkonie? Donice kaskadowe to sposób na zagospodarowanie balkonu, tarasu czy ogrodu. Szczególnie dobrze sprawdzają się, kiedy chcemy wprowadzić nieco zieleni na małej przestrzeni. Donice kaskadowe to duże donice, które zmieszczą naprawdę sporo roślin. Dzięki nim możesz mieć i zioła i kolorowe kwiaty w jednym miejscu, co sprawia, że są niezawodne przede wszystkim w okresie letnio-wiosennym. Możesz wybrać popularne plastikowe donice kaskadowe lub metalowe i dopasować je do stylistyki miejsca. Jakie jeszcze są ich zalety i co warto wiedzieć o donicach kaskadowych?

wozek

Donice kaskadowe - ciekawy sposób na urozmaicenie zagospodarowania tarasu, balkonu i ogrodu

Donica kaskadowa ogrodowa, balkonowa czy tarasowa to po prostu donica piętrowa. Co ważne, takie donice można niemal dowolnie łączyć, tworząc ciekawe kompozycje. W ten sposób donice kaskadowe stają się efektowną dekoracją dowolnej, nawet niewielkiej przestrzeni. Często, dzięki swojej systemowej konstrukcji, doniczki kaskadowe stojące całkowicie odmieniają małe balkony, sprawiając, że i na nich zaczyna królować zieleń oraz kolory wiosennych czy letnich kwiatów. Jednak równie efektownie prezentują się na rozległych tarasach, gdzie dodatkowo można zawsze rozbudować całą konstrukcję i uzyskać naprawdę spektakularny efekt.

Co można w nich posadzić?

Warto pamiętać o tym, jakie szerokie możliwości zapewniają donice ogrodowe kaskadowe. Możesz w nich posadzić kwiaty, zioła, ale także niewielkie krzaczki owoców, jak na przykład truskawki. Dzięki temu, że donice kaskadowe są duże, zmieścisz w nich kilka rodzajów roślin, możesz także przeznaczyć na każdy rodzaj inne piętro. 

Jakie donice kaskadowe wybrać?

Donice kaskadowe do ogrodu, na balkon, czy na taras warto kupić w profesjonalnym sklepie z takimi akcesoriami. Dobrym rozwiązaniem będzie donica kaskadowa od NikoTools, wyposażona w kratki irygacyjne, zapewniające optymalne, równomierne nawodnienie roślin. Każda oferowana donica piętrowa została wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, dzięki któremu jest szczelna, odporna na działanie czynników atmosferycznych i cechuje się wysoce estetycznym wyglądem. Zioła czy kwiaty będą w niej rosły bezpiecznie i prezentowały się efektownie.

Donica kaskadowa, czyli duże możliwości na każdej powierzchni

Donice kaskadowe - na kwiaty, na zioła, na truskawki, na balkon, na taras, czy do ogrodu, wszystkie z nich stanowią praktyczne i trwałe rozwiązanie dla uprawy roślin. Pozwalają tworzyć różnorodne kompozycje, występują w różnych kolorach i zapewniają atrakcyjny wizualnie efekt. Te z systemem nawadniania pozwalają z łatwością utrzymać rośliny zdrowe i piękne. Słowem, donice kaskadowe zapewniają duże pole manewru, stanowiąc świetne rozwiązanie dla każdego miłośnika zieleni!

Chcesz złożyć zamówienie
hurtowe?

Skontaktuj się z nami!

A może potrzebujesz pomocy w wyborze?
Chętnie doradzimy!

Jesteśmy dla Ciebie 24/7.

601 444 762

sklep@nikotools.pl