Blog

Palenisko ogrodowe - do czego służy i jak z niego korzystać?

Palenisko ogrodowe - do czego służy i jak z niego korzystać?

07-03-2019
Pozwala rozpalić ognisko, otoczyć się przyjemnym ciepłem, ogrzewa wieczory spędzane na świeżym powietrzu - palenisko ogrodowe. Czyli źródło światła i ciepła, będące praktycznym elementem wyposażenia ogrodu i jednocześnie dekoracją, wyróżniającą się stylowym designem.
6 najbardziej przydatnych akcesoriów kominkowych

6 najbardziej przydatnych akcesoriów kominkowych

20-11-2018
Ogień tlący się zimowymi wieczorami, delikatnie rozgrzewający i rozświetlający wnętrze ciepłym blaskiem to przyjemności, jakie daje kominek. Chcąc jak najdłużej cieszyć się jego możliwościami oraz korzystać z niego w ekonomiczny i wygodny sposób warto odpowiednio zadbać o swój...
Spalarka ogrodowa do liści i gałęzi

Spalarka ogrodowa do liści i gałęzi

31-10-2018
Jeśli posiadasz ogród, doskonale wiesz, jak problematyczne mogą być zgrabione liście, połamane gałęzie, czy skoszona trawa. Usypane z nich górki zaburzają estetykę ogrodu, a niczym nie przykryte są na nowo roznoszone po ogrodzie przez wiatr. Jak zatem poradzić sobie z organicznymi...
Jak wybrać pokrowiec i zabezpieczyć meble ogrodowe?

Jak wybrać pokrowiec i zabezpieczyć meble ogrodowe?

04-06-2018
Każdy, kto kupuje meble ogrodowe chciałby zapewnić im jak największą żywotność. Najbardziej niesprzyjającym miesiącem jest zima, ponieważ niskie temperatury i wilgoć powodują, że meble zaczynają blaknąć i kruszyć się, przez co nieestetycznie wyglądają.
Gdzie i jakie kupić stoliki koktajlowe?

Gdzie i jakie kupić stoliki koktajlowe?

12-04-2018
Stoliki koktajlowe to bardzo popularny element wyposażenia ogrodu czy balkonu. To doskonałe rozwiązanie jako dodatkowa przestrzeń w trakcie przyjęć czy uroczystości.
Rodzaje i zastosowanie żagli przeciwsłonecznych.

Rodzaje i zastosowanie żagli przeciwsłonecznych.

09-03-2018
Montaż żagla ogrodowego to aktualnie jedno z najbardziej interesujących rozwiązań, jeśli chodzi o osłonę przed słońcem różnego rodzaju powierzchni.

Jaki żagiel przeciwsłoneczny wybrać?

02-03-2018
Wybór pierwszego żagla przeciwsłonecznego może wiązać się z trudnościami. Jeśli nigdy nie mieliśmy styczności z tego typu akcesoriami ogrodowymi, możemy mieć wątpliwości jaki kształt, rozmiar lub sposób montażu wybrać.
Jak zamontować żagiel przeciwsłoneczny?

Jak zamontować żagiel przeciwsłoneczny?

27-02-2018
Żagiel przeciwsłoneczny to obecnie jeden z najpopularniejszych produktów używanych w ogrodach i na tarasach do ochrony przed słońcem. Nie tylko zapewnia bezpieczny wypoczynek podczas upalnych dni, ale również osłania przed deszczem.

Rodzaje lamp warsztatowych - jaką wybrać?

08-01-2018
Od dobrego oświetlenia w miejscu pracy może zależeć efektywność wykonywanych zadań. Lampy warsztatowe lub inaczej określane jako lampy robocze, są rozwiązaniem, które sprawdzi się nie tylko w warsztacie, ale również w garażu, magazynie czy piwnicy. Jakie cechy powinno posiadać...

Przygotowujemy stół koktajlowy na bankiet

30-10-2017
Stół koktajlowy to jeden z najważniejszych elementów każdego przyjęcia. To przy nim uczestnicy imprezy spędzają najwięcej czasu. Jest też pierwszą rzeczą, na którą zwracają uwagę goście wchodzący na salę. Można powiedzieć, że stół bankietowy jest swego rodzaju wizytówką...

Chcesz złożyć zamówienie
hurtowe?

Skontaktuj się z nami!

A może potrzebujesz pomocy w wyborze?
Chętnie doradzimy!

Jesteśmy dla Ciebie 24/7.

601 444 762

sklep@nikotools.pl