Twoje korzyści

Od lat wiemy, że nie chcemy być tylko sklepem internetowym – staramy się być Twoim dobrym doradcą, a także pomocnikiem.

Kupując u nas, wiele zyskujesz.

Inspirujemy

Nieustannie staramy się inspirować naszych klientów. Poszerzamy asortyment o takie produkty, które trudno dostać w innych sklepach internetowych. A wszystko po to, abyś znalazł u nas to, co będzie najlepszym rozwiązaniem dla Twojego domu.

Doradzamy 24/7

Doświadczenie, które zdobyliśmy obsługując ponad 100 tys. klientów, daje nam szansę na udzielanie dobrych rad innym. Wiemy, że z naszą pomocą będzie Ci łatwiej zrobić zakupy, dlatego jesteśmy dostępni 24/7.

Wybieramy produkty najwyższej jakości

Z dużą dbałością dobieramy narzędzia, wyposażenie do ogrodu, czy domu i inne produkty, które chcemy Ci zaoferować. Współpracujemy z renomowanymi producentami np. z belgijską firmą Velleman N.V. Wiele towarów, które znajdziesz w sklepie Nikotools, produkowanych jest w Europie.

Wypracowujemy dobre warunki dla naszych klientów

Wieloletnia działalność, wielopłaszczyznowa współpraca z producentami, a także nasze duże zaangażowanie w poszukiwanie produktów sprawiło, że wypracowaliśmy bardzo dobre ceny, dla klientów indywidualnych, a także hurtowych.

Dostarczamy najszybciej, jak to możliwe

Zawsze mamy dobrze zaopatrzone magazyny, abyś nie musiał czekać na produkty, których potrzebujesz. Zamówienia złożone przed godziną 13 wysyłamy tego samego dnia! Zazwyczaj, w przeciągu 24 godzin możesz cieszyć się zakupionym towarem.

Doceniamy naszych klientów

Wiemy, że będziesz zadowolony z zakupów w naszym sklepie. Tuż po złożeniu zamówienia otrzymasz kod rabatowy w wysokości 5% - na kolejne udane zakupy!

Kupując u nas, nie ryzykujesz

W Nikotools masz 30 dni na zwrot towaru. Wydłużyliśmy ten okres, abyś spokojnie mógł zastanowić się nad dokonanym wyborem. Dodatkowo, oferowane przez nas produkty, objęte są gwarancją, którą szybko rozpatrujemy.

Chcesz złożyć zamówienie
hurtowe?

Skontaktuj się z nami!

A może potrzebujesz pomocy w wyborze?
Chętnie doradzimy!

Jesteśmy dla Ciebie 24/7.

601 444 762

sklep@nikotools.pl