Polityka jakości

Czym się kierujemy?

Potrzebami klientów

Bacznie obserwujemy zmieniający się rynek i słuchamy wskazówek klientów. Nieustannie poszerzamy nasz asortyment, dzięki czemu w Nikotools znajdziesz tak wiele nietuzinkowych produktów.

Wysoką jakością oferowanych towarów

Chcemy, aby produkty, które oferujemy pochodziły ze sprawdzonych źródeł. Współpracujemy z renomowanymi producentami, którzy również, jako główną dewizę stawiają sobie zadowolenie klientów. Znaczną część produktów sprowadzamy bezpośrednio od belgijskiego producenta, dzięki czemu w parze z jakością idzie dobra cena.

Dążeniem do zapewnienia kompleksowej obsługi

  • Dla nas kompleksowa obsługa zaczyna się już od zapewnienia klientom tego, czego potrzebują. Dlatego, w sklepie Nicotools, zakupisz wiele niebanalnych produktów
  • Chętnie służymy pomocą o każdej porze dnia. Możesz kontaktować się z nami przez 24/7.
  • Dokładamy wszelkich starań, aby zakupione produkty jak najszybciej dotarły do klientów. Jeśli złożysz zamówienie przed godziną 13 – towar wyślemy tego samego dnia!
  • Okres zwrotu wydłużyliśmy do 30 dni, abyś mógł nabrać pewności, że kupiłeś to, czego potrzebujesz i co spełni Twoje oczekiwania.
  • Procedura reklamacyjna w Nicotools przebiega szybko, nawet jeśli dotyczy ona produktów od zagranicznych producentów.

Współpraca z klientami hurtowymi

Wiemy, że w każdej działalności czas ma ogromne znaczenie, dlatego wyceny dokonujemy niezwykle szybko. Zawsze zależy nam na zadowoleniu obu stron transakcji - jesteśmy elastyczni i otwarci na propozycje klientów. Prowadzenie działalności produkcyjnej, a także wieloletnia współpraca z renomowanym producentem Velleman N. V. pozwala nam oferować produkty w konkurencyjnych cenach.

Chcesz złożyć zamówienie
hurtowe?

Skontaktuj się z nami!

A może potrzebujesz pomocy w wyborze?
Chętnie doradzimy!

Jesteśmy dla Ciebie 24/7.

601 444 762

sklep@nikotools.pl