Grzejnik konwekcyjny - 2000W - turbo - termostat - timer

  • Producent: Toolland
  • Kod produktu: CH0001
  • Dostępność: Towar wyślemy w ciągu 3 dni roboczych
  • Dodaj recenzję:

  • Historia ceny
    Najniższa cena 30 dni przed zmianą: 209,00 zł brutto
  • szt.
  • 262,90 zł w tym VAT

Zamówienie złożone do godziny 13:00
zostanie wysłane jeszcze dziś.
(dni robocze)

Szukasz głównego lub dodatkowego źródła ogrzewania do budynku, lub konkretnego pomieszczenia? Jeśli jednocześnie zależy Ci na wygodzie użytkowania, wysokiej wydajności, bezpieczeństwie i łatwej instalacji, to wybierz proponowany grzejnik konwekcyjny. Mimo iż ogrzewanie elektryczne uchodzi za drogie, to wybierając odpowiedni kaloryfer konwekcyjny, możemy uzyskać doskonałe parametry cieplne w korzystnej cenie.

Grzejnik konwekcyjny elektryczny

Nowoczesne termostaty pozwalają na uzyskanie i utrzymanie w pomieszczeniu oczekiwanej temperatury z dużą dokładnością, a rozkład ciepła będzie równy w jego obrębie – zapewnia to właśnie konwekcja. Decydując się na grzejniki elektryczne konwekcyjne, wybieramy doskonałe akcesoria do domu i biura.

Ponadto konwekcyjny grzejnik posiada również zabezpieczenia przed przegrzaniem, co sprawia, że jego użytkowanie jest bezpieczne – zarówno na co dzień, jak i okazjonalnie. Może być również użytkowany jako sprzęt wentylacyjny.

Na wygodę użytkowania wpływa również to, że nasze elektryczne grzejniki konwekcyjne posiadają specjalny włącznik, który odcina zasilanie, jeśli dojdzie do ich przewrócenia się. W górnej części znajduje się wygodna rączka do przenoszenia.

Kaloryfer tego rodzaju doskonale nadaje się do użytkowania w łazience, mimo iż jest to pomieszczenie o dość specyficznych warunkach. Jednak obudowa jest wykonana w taki sposób, że zapewnia ochronę przeciwporażeniową.

 

Złóż zamówienie,
a na kolejne zakupy
otrzymasz
5% rabatu


Chcesz złożyć zamówienie
hurtowe?

Skontaktuj się z nami!

A może potrzebujesz pomocy w wyborze?
Chętnie doradzimy!

Jesteśmy dla Ciebie 24/7.

601 444 762

sklep@nikotools.pl