Grzejnik konwekcyjny - 2000W - TURBO

  • Producent: Toolland
  • Kod produktu: CH0004
  • Dostępność: Towar wyślemy w ciągu 3 dni roboczych
  • Dodaj recenzję:

  • Historia ceny
    Najniższa cena 30 dni przed zmianą: 279,90 zł brutto
  • szt.
  • 350,90 zł w tym VAT

Zamówienie złożone do godziny 13:00
zostanie wysłane jeszcze dziś.
(dni robocze)

Szukasz elastycznego i bezpiecznego w użytkowaniu rozwiązania grzewczego? Postaw na grzejnik konwekcyjny elektryczny najwyższej jakości. Wyróżnia go możliwość ustawienia trzech poziomów poboru mocy i grzania, w związku z tym może on być naprawdę oszczędny. Prezentowane grzejniki konwekcyjne zostały wyposażone w bardzo dokładny termostat oraz system chroniący przed przegrzaniem, co czyni korzystanie z nich niezwykle bezpiecznym.

Grzejnik konwekcyjny elektryczny 

Wyposażenie w turbowentylator sprawia, że z powodzeniem można go używać również jako sprzęt wentylacyjny w różnego rodzaju pomieszczeniach. Jednak jest on polecany jedynie do okazjonalnego stosowania, jako formy ogrzewania lub w dobrze izolowanych pomieszczeniach.

Kaloryfer konwekcyjny jest wygodnym źródłem dodatkowego ogrzewania, jeśli takie jest nam potrzebne w domu lub biurze. Łatwo go zainstalować, a uruchomienie i korzystanie nie rodzi większych trudności. W związku z tym, jeśli potrzebujemy dodatkowego źródła ciepła, to z pewnością warto zdecydować się na elektryczny grzejnik konwekcyjny.

Konwekcja sprawia, że wytworzone ciepło będzie się równomiernie rozchodzić po całym pomieszczeniu, a my uzyskamy pełen komfort. Jeśli potrzebne nam akcesoria do domu, które zapewnią nam grzanie, a w razie potrzeby również wentylację, to z pewnością jest to model, na który warto postawić

 

Złóż zamówienie,
a na kolejne zakupy
otrzymasz
5% rabatu


Chcesz złożyć zamówienie
hurtowe?

Skontaktuj się z nami!

A może potrzebujesz pomocy w wyborze?
Chętnie doradzimy!

Jesteśmy dla Ciebie 24/7.

601 444 762

sklep@nikotools.pl