Grzejnik konwekcyjny - 2300W - TURBO - LCD - PILOT

  • Producent: Toolland
  • Kod produktu: CH0003
  • Dostępność: Towar wyślemy w ciągu 3 dni roboczych
  • Dodaj recenzję:

  • Historia ceny
    Najniższa cena 30 dni przed zmianą: 379,00 zł brutto
  • szt.
  • 460,90 zł w tym VAT

Zamówienie złożone do godziny 13:00
zostanie wysłane jeszcze dziś.
(dni robocze)

Jeśli szukasz sposobu na ogrzanie dobrze izolowanych pomieszczeń lub rozwiązania, które sprawdzi się do okazjonalnego zapewnienia ciepła w konkretnej przestrzeni, to prezentowany grzejnik konwekcyjny jest doskonały dla Ciebie. Konwekcja, którą wykorzystuje ten kaloryfer, sprawia, że możliwe jest skuteczne i równomierne osiągnięcie i utrzymanie temperatury, jakiej oczekujemy.

Grzejnik konwekcyjny elektryczny

Tym, co z pewnością wyróżnia ten grzejnik konwekcyjny elektryczny, jest regulowany termostat, wraz z trzema stopniami ustawienia mocy grzania, który gwarantuje dużą dokładność w ustawianiu temperatury. Właśnie ten kaloryfer konwekcyjny doskonale sprawdzi się również w wietrzeniu i suszeniu pomieszczeń, gdyż wyposażono go w turbowentylator. Może więc pełnić podwójną funkcję, tudzież być wykorzystywany jako sprzęt wentylacyjny.

Grzejniki konwekcyjne cieszą się znaczącą popularnością, a wszystko to dzięki ich wydajności i łatwości wykorzystania. Ciekawą i niezwykle wygodną opcją jest również wmontowany 24-godzinny timer, który pozwala na zaplanowanie uruchomienia lub wyłączenia urządzenia o określonej porze. Dzięki temu, jeśli np. ustawimy go w biurze, to rano wejdziemy do odpowiednio nagrzanego pomieszczenia.

Konwekcyjny grzejnik elektryczny to rodzaj akcesorium do domu i biura, które wyróżnia się również wysokim poziomem bezpieczeństwa. Posiada m.in. system, który go wyłącza, jeśli dojdzie do jego przewrócenia się.

Złóż zamówienie,
a na kolejne zakupy
otrzymasz
5% rabatu


Chcesz złożyć zamówienie
hurtowe?

Skontaktuj się z nami!

A może potrzebujesz pomocy w wyborze?
Chętnie doradzimy!

Jesteśmy dla Ciebie 24/7.

601 444 762

sklep@nikotools.pl