Koziołek do cięcia drewna metalowy 150 kg - Stojak do piłowania piłą łańcuchową

  • Producent: Toolland
  • Kod produktu: VL5000
  • Dostępność: Brak
  • Dodaj recenzję:

  • Historia ceny
    Najniższa cena 30 dni przed zmianą: 119,00 zł brutto
  • szt.
  • 129,90 zł w tym VAT

Zamówienie złożone do godziny 13:00
zostanie wysłane jeszcze dziś.
(dni robocze)

Kto powiedział, że prace przy domu muszą kojarzyć się wyłącznie z wytężoną pracą? Popraw komfort estetyczny przydomowej drewutni lub warsztatu i wybierz koziołek metalowy do cięcia drewna! Prezentowany kozioł metalowy nie tylko będzie miał zastosowanie patetyczne, ale nieużywany będzie prawdziwą ozdobą!

Złóż zamówienie,
a na kolejne zakupy
otrzymasz
5% rabatu


Koziołek metalowy – charakterystyka

Koziołek do cięcia drewna 150 kg metalowy, poza opisanym maksymalnym obciążeniem został wzbogacony o arcyciekawą, nowoczesną formę. Stojak do cięcia drewna został wyposażony w estetyczne trzy mocne i stabilne wsporniki, dzięki którym praca przy piłowaniu drewna kominkowego będzie wygodna i bezpieczna. Koziołek do cięcia drewna (czyli tzw. kobyłka do cięcia drewna) ma również optymalną wysokość i szerokość, dopasowaną do średniego wzrostu dorosłej osoby. Koziołek metalowy na 80 cm długości i 99 cm wysokości. Wysokość robocza kozła metalowego wynosi natomiast 63 cm. Jego ozdobne nogi są dowodem na to, że akcesoria na drewno kominkowe i ogólnie – narzędzie ogrodowe mogą być i praktyczne i stylowe!

Jeśli prezentowany kozioł ogrodowy nie jest jednym produktem, którego poszukujesz, koniecznie sprawdź pozostałe kategorie naszego sklepu. Znajdziesz w nich kompleksowe wyposażenie domu, takie jak meble, ozdoby i innego rodzaju koziołki do cięcia drewna, a także pasujący do niego stojak na drewno kominkowe.

Chcesz złożyć zamówienie
hurtowe?

Skontaktuj się z nami!

A może potrzebujesz pomocy w wyborze?
Chętnie doradzimy!

Jesteśmy dla Ciebie 24/7.

601 444 762

sklep@nikotools.pl