Łańcuch plastikowy żółto-czarny - 1mb.

  • Producent: Perel
    Perel
  • Kod produktu: 1185-1
  • Kod producenta: 5411257005581
  • Dostępność: Towar wyślemy w ciągu 3 dni roboczych
  • Dodaj recenzję:

Wytrzymały łańcuch plastikowy

Niezbędnym elementem, który powinien być częścią wyposażenia magazynu, jest łańcuch plastikowy, inaczej określany jako łańcuch bezpieczeństwa czy łańcuch ostrzegawczy.

Proponowany przez nas łańcuch plastikowy jest bardzo wytrzymały oraz odporny na działanie warunków atmosferycznych. Wykonany z woododpornego materiału, który jest również odporny na sól oraz chemikalia, z łatwością może zostać oczyszczony. W naszej ofercie znajdą Państwo żółto-czarny łańcuch o lekkiej budowie, grubości 6mm lub 8mm, który pasuje do słupków ostrzegawczych oraz specjalnych słupków do łańcuchów bezpieczeństwa.


Szerokie zastosowanie łańcucha BHP

 Plastikowy łańcuch może zostać wykorzystany w wielu sytuacjach: od oznaczania niebezpieczeństwa, odgrodzania terenu, po użytek ogólny. Okazuje się szczególnie przydatny podczas wygradzania powierzchni, jako tymczasowe oznaczenie miejsc parkingowych, a także podczas zabezpieczenia prac drogowych czy wyznaczaniu kierunków ruchu jazdy.

Łańcuchy bezpieczeństwa sprawdzą się przy organizacji wydarzeń kulturalnych oraz większych imprez, w tym również sportowych. Liczne centra handlowe oraz instytucje kulturalne wykorzystują łańcuch w celu zabezpieczenia ekspozycji oraz wydzielenia strefy o zabronionym ruchu pieszych.
 

Specyfikacje łańcucha plastikowego:

  • grubość - fi 6mm,
  • naprzemienny kolor co 0.5m,
  • cena za 1mb - maksymalna długość wynosi 25m.

Zapraszamy do skorzystania z oferty artykułów BHP, które powinny być na wyposażeniu każdego magazynu. Oferujemy atrakcyjne ceny oraz szeroki zakres asortymentu dostępnego w naszym sklepie internetowym.

Chcesz złożyć zamówienie
hurtowe?

Skontaktuj się z nami!

A może potrzebujesz pomocy w wyborze?
Chętnie doradzimy!

Jesteśmy dla Ciebie 24/7.

601 444 762

sklep@nikotools.pl