Szczotka do komina - wycior metalowy - 200x200mm

  • szt.
  • 69,00 zł w tym VAT

Zamówienie złożone do godziny 13:00
zostanie wysłane jeszcze dziś.
(dni robocze)

Szczotka do komina 200 mm (średnicy) to jeden z obowiązkowych elementów wyposażenia każdego domu, lub mieszkania z kominkiem. Trwała konstrukcja i odporna na zniszczenie stal, z którego został wykonany wycior do komina fi 200 mm, sprawia, że posłuży on bezawaryjne przed długi czas, nawet mimo intensywnego użytkowania. Jeżeli jesteś szczęśliwym posiadaczem własnego kominka, musisz również dbać o jego doskonały stan techniczny – zaniedbany komin może doprowadzić do poważnego zagrożenia!

Szczotka do komina 200 x 200 mm

Oferowana w tej kategorii szczotka do komina metalowa pozwala na dokładne usunięcie przeszkód i zanieczyszczeń w przewodzie kominowym. Nieusuwane, mogą prowadzić do zablokowania ciągu, a co za tym idzie – przedostania się dymu do pomieszczenia. Wycior do komina metalowy pomoże Ci utrzymać komin w czystości, a co za tym idzie – podniesie bezpieczeństwo jego użytkowania. Szczotka do komina 200 x 200 mm ma połączenie M14, które pozwala na doczepienie do niej długiej rączki, ułatwiającej przedostanie się do przewodu kominowego.

Jeśli interesują Cię również inne akcesoria kominkowe – koniecznie sprawdź tę kategorię. Znajdziesz w niej również nowoczesne odkurzacze kominkowe, kompletny zestaw do czyszczenia komina, a także pozostałe wyposażenie domu i ogrodu. Sprawdź!

Złóż zamówienie,
a na kolejne zakupy
otrzymasz
5% rabatu


Chcesz złożyć zamówienie
hurtowe?

Skontaktuj się z nami!

A może potrzebujesz pomocy w wyborze?
Chętnie doradzimy!

Jesteśmy dla Ciebie 24/7.

601 444 762

sklep@nikotools.pl