Uchwyt hak dachowy do drabin z kółkami 1015mm

  • szt.
  • 217,90 zł w tym VAT
  • Niedostępny

Zamówienie złożone do godziny 13:00
zostanie wysłane jeszcze dziś.
(dni robocze)

Uchwyt dachowy do drabiny pozwala w łatwy sposób przekształcić klasyczną drabinę w pochyłą, niezbędną podczas prac prowadzonych na dachu. Cechuje go możliwość łatwego, szybkiego montażu oraz bezpieczeństwo użytkowania. Uchwyt do drabiny Silverline wykonany jest z aluminium, dzięki czemu cechuje się wysoką odpornością na działanie warunków atmosferycznych, nie rdzewieje i zapewnia możliwość długotrwałej eksploatacji. Hak dachowy do drabiny to skuteczne rozwiązanie zarówno dla wygody i bezpieczeństwa pracy.

Uchwyt dachowy do drabiny - oszczędność i komfort

Wykorzystując uchwyt dachowy do drabiny można uniknąć kosztów związanych z zakupem kolejnej drabiny, przystosowanej do pracy na dachu, a także zaoszczędzić miejsce. Łatwość montażu oraz zabezpieczenia pokryte materiałami zapobiegającymi poślizgowi sprawiają, że praca na wysokościach staje się komfortowa. Co więcej, pozwalają uniknąć także pojawieniu się zniszczeń na dachówce. 

Uchwyt do drabiny na dach pochyły zawiera w zestawie pakiet elementów mocujących, dzięki czemu nie musisz martwić się o dopasowanie odpowiednich elementów i możesz być pewien, że hak dachowy zostanie stabilnie przymocowany do drabiny. Uchwyt na drabinę posiada także kółka, dzięki czemu umożliwia wygodne umiejscowienie drabiny na dachu. 

Uchwyt na drabinę Silverline to niezawodny sposób na rozszerzenie funkcjonalności zwykłej drabiny.

Złóż zamówienie,
a na kolejne zakupy
otrzymasz
5% rabatu


Chcesz złożyć zamówienie
hurtowe?

Skontaktuj się z nami!

A może potrzebujesz pomocy w wyborze?
Chętnie doradzimy!

Jesteśmy dla Ciebie 24/7.

601 444 762

sklep@nikotools.pl