Wyrywacz do chwastów

  • szt.
  • 57,90 zł w tym VAT 59,00 zł

Zamówienie złożone do godziny 13:00
zostanie wysłane jeszcze dziś.
(dni robocze)

Wyrywacz do chwastów belgijskiego producenta Tooland to niezbędne urządzenie, dla każdej osoby, która zmaga się z pieleniem i usuwaniem chwastów. W projekcie zastosowano innowacyjną konstrukcję, dzięki której nie ma potrzeby schylania się, niezależnie od wzrostu użytkownika. Wyrywacz chwastów Tooland to skuteczne rozwiązanie, ułatwiające życie i oszczędzające czas.

Dlaczego warto kupić wyrywacz do chwastów?

Odpowiednio zaprojektowane narzędzia ogrodnicze zapewniają komfort pracy. Szukasz urządzenia, dzięki któremu Twój kręgosłup w końcu odpocznie? Utrzymanie prawidłowej postawy wpływa na jakość i komfort pracy oraz zapobiega problemom zdrowotnym w przyszłości. Wyrywacz do wyrywania chwastów z kostki brukowej to idealna propozycja dla osób, które chcą sprawnie i czysto usunąć niepożądaną roślinność wraz z korzeniami.

Dodatkowo, korzystanie z wyrywacza do chwastów sprawia, że nie ma potrzeby stosowania środków chemicznych oraz zasilania elektrycznego. Wyrywacz chwastów z kostki brukowej jest prosty w obsłudze, dlatego to świetne rozwiązanie dla wszystkich osób pielęgnujących swój ogródek. Szukasz porządnego sprzętu w rozsądnej cenie, ale zależy Ci na ekspresowej wysyłce? Sklep internetowy NikoTools gwarantuje sprawną obsługę, dzięki czemu od 2003 roku zyskał wielu stałych klientów. Zostań jednym z nich!

Dane techniczne

  • długość: 100 cm
  • średnica rurki: 19 mm
  • szerokość uchwytu: 21,5 cm
  • materiał rączki: plastik
  • materiał rurki: aluminium
     

Złóż zamówienie,
a na kolejne zakupy
otrzymasz
5% rabatu

Chcesz złożyć zamówienie
hurtowe?

Skontaktuj się z nami!

A może potrzebujesz pomocy w wyborze?
Chętnie doradzimy!

Jesteśmy dla Ciebie 24/7.

601 444 762

sklep@nikotools.pl