Akcesoria do kominków i zestawy kominkowe

Akcesoria kominkowe

Jeśli chcesz cieszyć się w swoim nowym domu przyjemnym ciepłem kominka, czeka Cię zakup odpowiednich akcesoriów kominkowych. W Nikotools znamy sposoby na skuteczne i bezpieczne rozpalanie ognia, utrzymywanie płomienia w kominku, czyszczenie paleniska i przechowywanie drewna. Sprawdź naszą ofertę akcesoriów do kominków, które na pewno przydadzą Ci się na co dzień!

Akcesoria do kominka? Zainwestuj w jakość

Niezależnie od tego, czy dopiero urządzasz kominek w nowym domu, czy korzystasz już z niego od jakiegoś czasu, potrzebujesz odpowiednich przyborów kominkowych. Pogrzebacze, osłony kominkowe, stojaki na drewno nie są produktami, w przypadku których można oszczędzać na jakości. Wybierz trwałe, starannie wykonane z wytrzymałych materiałów: stali nierdzewnej, kutego żelaza narzędzia do kominka, a zyskasz pewność, że będą służyły Ci niezawodnie przez wiele lat. Oferta naszego sklepu to dowód na to, że wysoka jakość nie musi dużo kosztować – wyposażenie domu zawsze kupisz u nas w atrakcyjnych, odpowiednich na każdą kieszeń cenach.

Chcesz zadbać o wygodę i bezpieczeństwo? Mamy zestawy kominkowe, których potrzebujesz

Stojaki i pojemniki na opał

Co będzie Ci potrzebne, aby urządzić funkcjonalne, estetyczne i bezpieczne miejsce do wypoczynku przy kominku? To przede wszystkim sprzęt i akcesoria do przenoszenia i przechowywania opału: węgla lub drewna. U nas znajdziesz pojemniki, torby i kosze na opał, stojaki na drewno i wózki do przewożenia opału. To narzędzia kominkowe, które nie tylko ułatwiają pracę, ale są także oryginalną ozdobą salonu.

Zestaw do czyszczenia kominka

W naszej ofercie znajdziesz również akcesoria kominkowe służące do czyszczenia kominka: akcesoria do czyszczenia mechanicznego oraz środki chemiczne. Jeśli chcesz, by sprzątanie paleniska odbywało się szybko i bez wysiłku, możesz zainwestować w odkurzacz kominkowy.

Bezpieczne osłony kominkowe

Osłona kominkowa nie tylko podnosi estetykę, zasłaniając palenisko, ale ma także funkcję praktyczną. Odpowiednio dobrana osłona zapobiega przedostawaniu się iskier i drobinek żaru na podłogę w pobliżu kominka. Osłony w naszym sklepie to nowoczesne akcesoria do kominków: mają formę składanych parawanów, które po sezonie grzewczym możesz zdemontować i schować.

Stylowe zestawy kominkowe

Zestawy kominkowe ustawia się najczęściej w salonie, w miejscu widocznym dla gości i domowników. Z tego powodu warto zadbać, by były estetycznie wykonane, a ich styl pasował do aranżacji wnętrza. W naszych zestawach kominkowych znajdziesz przydatne na co dzień przybory kominkowe: pogrzebacze, miotły, łopaty, umieszczone na praktycznych stojakach.
W kategorii Ogrzewanie i wentylacja oferujemy Ci znacznie więcej niż praktyczne przyrządy do kominka. Sprawdź między innymi nasz sprzęt wentylacyjny i grzejny: wentylatory, nagrzewnice, grzejniki i inne.

Chcesz złożyć zamówienie
hurtowe?

Skontaktuj się z nami!

A może potrzebujesz pomocy w wyborze?
Chętnie doradzimy!

Jesteśmy dla Ciebie 24/7.

601 444 762

sklep@nikotools.pl