Lampy warsztatowe i biurkowe

Lampy warsztatowe i biurkowe

Lampa warsztatowa to praktyczny przedmiot, który niekoniecznie musi być wykorzystywany, jak sugeruje jego nazwa w warsztacie. Przydaje się również w garażu, piwnicy i domu. Doświetla przestrzeń i zapewnia dobre warunki do pracy.
Uniwersalnym produktem jest lampa warsztatowa świetlówka fluorescencyjna. Wiesza się ją na praktycznym haczyku. Posiada długi, bo aż 5-metrowy kabel, dzięki czemu sprawdza się w wielu sytuacjach. Jej zaletą jest dobra wydajność i niska cena.

Światło robocze z akumulatorem - 60 LED
Lampa warsztatowa świetlówka fluorescencyjna
Lampa warsztatowa biurkowa kosmetyczna 3x14W VTLAMP6
Ładowana lampa robocza- 27 diod LED
Ładowana lampa robocza LED 26+9 diod
 

Energooszczędne lampy warsztatowe LED - doskonały wybór do warsztatu

Jako sklep z akcesorią oświetleniową polecamy energooszczędne lampy warsztatowe LED. To funkcjonalne rozwiązanie, które gwarantuje dobrej jakości światło oraz niskie koszty eksploatacji energii elektrycznej. Lampa do warsztatu LED charakteryzuje się lekkością, dzięki czemu łatwo można ją przenieść i zamontować w innym miejscu.

Sklep internetowy Nikotools posiada również biurkowe lampy warsztatowe oraz lampy z lupą. Doskonale nadają się do prac wymagających precyzji i intensywnego oświetlenia, takich jak zabiegi kosmetyczne albo sklejanie modeli. O ich skuteczności świadczą m.in. pozytywne opinie wielu pasjonatów modelarstwa.

Oferujemy akcesoria oświetleniowe w korzystnych cenach

Dzięki współpracy z renomowanymi producentami oferowane przez nas akcesoria oświetleniowe charakteryzują się dużą trwałością oraz funkcjonalnością. Nasze produkty oświetlą każde, nawet najciemniejsze miejsce i zapewnią komfort podczas pracy, ale także czynności domowych. W razie wątpliwości przy wyborze oświetlenia z chęcią udzielimy pomocy i wskażemy najkorzystniejsze rozwiązanie.

Chcesz złożyć zamówienie
hurtowe?

Skontaktuj się z nami!

A może potrzebujesz pomocy w wyborze?
Chętnie doradzimy!

Jesteśmy dla Ciebie 24/7.

601 444 762

sklep@nikotools.pl