Narzędzia i akcesoria ogrodowe

Narzędzia i akcesoria ogrodowe

W tej kategorii zebraliśmy profesjonalne narzędzia ogrodnicze, które pomogą Ci w utrzymaniu Twoich roślin w doskonałej formie. Narzędzia ogrodowe, które oferuje nasz sklep ogrodniczy, pochodzą ze sprawdzonych źródeł, od renomowanych producentów. Zobacz, jakie akcesoria do ogrodu znajdziesz w naszej ofercie!

Produkty

Przedłużacz bębnowy ogrodowy 25m
Przedłużacz bębnowy 50m 3x1,5 mm²
Przedłużacz 20m - z zabezpieczeniem przed dziećmi
Przedłużacz do kosiarki 40m - z zabezpieczeniem przed dzićmi
Przedłużacz ogrodowy zwijany na bębnie - 25m 3G1.5
Przedłużacz ogrodowy zwijany na bębnie - 50m 3G1.5

Niezbędne narzędzia ogrodnicze do Twojego ogrodu

W NikoTools kupisz wszystko, co potrzebne do realizacji wielu prac w ogrodzie i przydomowym obejściu. Sprzęty ogrodnicze z tej kategorii to, między innymi:

  • Drewno opałowe i kominkowe

  • Klęczniki ogrodowe

  • Pehametry

  • Miejsca do przechowywania, jak np. stojak na narzędzia ogrodowe

  • Piły

  • Przedłużacze

  • Sekatory i nożyce

  • Spalinowe narzędzia ogrodnicze

Wyżej wymienione to niezbędne akcesoria ogrodowe i praktyczne narzędzia do ogrodu, które pomogą Ci usprawnić pracę outdoorowe i zaprowadzić porządek w infrastrukturze ogrodowej.

Ręczne akcesoria ogrodnicze

W naszej ofercie szybko znajdziesz narzędzia ogrodnicze ręczne i kompletne zestawy ogrodnicze, dzięki, którym zachowanie porządku i wykonywanie wielu czynności przy roślinach i krzewach będzie czystą przyjemnością. Wszystkie narzędzia do prac w ogrodzie z naszej oferty wyróżniają się wysoką odpornością na wiele negatywnych czynników atmosferycznych i częste użytkowanie. 

Narzędzia ogrodnicze z naszej oferty to wiele różnorodnych akcesoriów do wyboru. W NikoTools znajdziesz wszystkie, nawet nietypowe narzędzia ogrodnicze, które pomogą Ci zachować idealny porządek na terenie zielonym. W pozostałych kategoriach kupisz również inne produkty niezbędne do urządzenia ogrodu. To między innymi funkcjonalne produkty ogrodnicze i praktyczne narzędzia do ogrodu, a także innego rodzaju paleniska i akcesoria dedykowane ich obsłudze.

Chcesz złożyć zamówienie
hurtowe?

Skontaktuj się z nami!

A może potrzebujesz pomocy w wyborze?
Chętnie doradzimy!

Jesteśmy dla Ciebie 24/7.

601 444 762

sklep@nikotools.pl