Opryskiwacze ciśnieniowe

Opryskiwacze ciśnieniowe

Dostępne u nas opryskiwacze ciśnieniowe pomogą Ci zadbać o piękny ogród i zdrowe rośliny. Różne pojemności, sposób obsługi oraz funkcjonalności sprawią, że każdy znajdzie u nas interesujący go produkt. Sprawdź aktualną ofertę i wybierz praktyczny opryskiwacz plecakowy lub prosty w obsłudze ręczny opryskiwacz ciśnieniowy. Zadbaj o ochronę, pielęgnację kwiatów, roślin uprawnych, drzew i krzewów.

Opryskiwacz ciśnieniowy  - 1.5 L

Opryskiwacz ciśnieniowy ręczny i plecakowy

W naszej ofercie znajdziesz nowoczesne wyposażenie ogrodów, takie jak akcesoria i narzędzia ogrodnicze, które ułatwią dbanie o każdą zieloną przestrzeń. Oprysk to jedna z metod wykorzystywana przez sadowników, ogrodników czy hodowców kwiatów na balkonach do rozprowadzania środków ochrony roślin lub zraszania roślin doniczkowych. Nawadnianie ogrodu to kolejna czynność, do której warto wykorzystać opryskiwacz, zwłaszcza jeśli szukasz wygodnych i praktycznych rozwiązań.

Jaki wybrać opryskiwacz i czym się kierować przy wyborze? W naszym asortymencie znajdziesz urządzenia idealne dla osób, które na co dzień pracują w dużym ogrodzie, jak i produkty dla mniejszych hodowców. Mały opryskiwacz sprawdzi się w domowych warunkach, lub przy niewielkich rabatkach. Opryskiwacz ogrodowy z długą lancą przyda się do wykonywania oprysków herbicydami, pestycydami, czy innymi preparatami oraz do nawadniania gęsto rosnących roślin. W Nikotools proponujemy Ci podstawowe rodzaje opryskiwaczy, dzięki którym uprawa i pielęgnacja roślin będzie prosta, wydajna oraz wygodna:

  1. Opryskiwacz ręczny: To najprostszy i najbardziej podstawowy rodzaj. Ma zbiornik na ciecz oraz dyszę, którą trzeba ręcznie naciskać, aby rozpylać płyn. Opryskiwacze ręczne są zwykle stosowane do mniejszych obszarów lub do miejsc trudno dostępnych.

  2. Opryskiwacz plecakowy: Nasz opryskiwacz plecakowy ciśnieniowy ma większą pojemność zbiornika na ciecz, jest też wyposażony w pasy, które umożliwiają noszenie go na plecach. To ułatwia poruszanie się po ogrodzie,  zapewnia większą mobilność. Opryskiwacze plecakowe są przydatne w przypadku większych ogrodów lub gdy trzeba przenieść większe ilości cieczy. 

  3. Opryskiwacz spalinowy: wykorzystuje silnik spalinowy do napędu pompki, która wytwarza ciśnienie potrzebne do rozpylania cieczy. Często wyposażone są w różne opcje dysz i dysponują regulacją ciśnienia, co umożliwia dostosowanie rozpylania do różnych zadań. Można nimi aplikować zarówno nawozy, jak i środki ochrony roślin. Polecamy model łączący opryskiwacz oraz dmuchawę do liści!  

  4. Opryskiwacze ogrodowe na kołach: Ten rodzaj wyposażony jest w koła, co ułatwia poruszanie się po ogrodzie. Opryskiwacze na kołach są szczególnie przydatne, gdy potrzebujesz opryskać duże obszary, na przykład trawniki lub ogrody warzywne. Jest idealny dla osób, które nie powinny dźwigać ciężkich przedmiotów.

Opryskiwacze ciśnieniowe dostępne w Nikotools

Opryskiwacz ogrodowy to przydatne narzędzie, które ma wiele zastosowań w pielęgnacji ogrodu. W tej kategorii znajdziesz na przykład opryskiwacz ciśnieniowy 16 l, który można wykorzystać do aplikowania nawozów płynnych. Zapewnia skuteczną i równomierną dystrybucję składników odżywczych, co przyczynia się do zdrowego wzrostu i rozwoju roślin. 

Mniejszy opryskiwacz 1,5 l polecany jest do opryskiwania roślin środkami owadobójczymi lub fungicydami, co pomaga w zwalczaniu szkodników i chorób roślin. Opryskiwacz umożliwia równomierne pokrycie roślin substancjami ochronnymi, co zwiększa skuteczność zwalczania szkodników. 

Z kolei opryskiwacz ręczny z długą lancą może być używany do aplikowania herbicydów w celu zwalczania chwastów. Zapewnia to precyzyjne i skoncentrowane stosowanie herbicydów na wybranych obszarach, minimalizując jednocześnie ryzyko uszkodzenia roślin uprawnych. 

Jeśli masz duży trawnik, sięgnij po opryskiwacz ciśnieniowy plecakowy, który może być używany do równomiernej aplikacji nawozów, środków chwastobójczych lub innych substancji pielęgnacyjnych. Pomaga to utrzymać trawnik w dobrej kondycji i zapobiegać wzrostowi chwastów. Opryskiwacz ciśnieniowy do roślin może mieć funkcję rozpylania wody, co ułatwia nawadnianie roślin w ogrodzie. Jest to przydatne szczególnie w suchych okresach, gdy rośliny potrzebują dodatkowego nawadnienia. Niektóre modele wykorzystać można jako opryskiwacz ciśnieniowy do rozpuszczalników lub innych środków czyszczących.

Zapraszamy do zapoznania się z pełnym katalogiem naszych produktów. Oferujemy szeroki wybór akcesoriów i sprzętów ułatwiających pracę w  ogrodzie. Znajdziesz u nas dopasowane do potrzeb profesjonalistów i amatorów pompy wodne, węże ogrodowe oraz przejściówki i złączki konieczne do ich podłączenia. 

Chcesz złożyć zamówienie
hurtowe?

Skontaktuj się z nami!

A może potrzebujesz pomocy w wyborze?
Chętnie doradzimy!

Jesteśmy dla Ciebie 24/7.

601 444 762

sklep@nikotools.pl