Domki dla owadów

Domki dla owadów

Owady w ogrodzie, parku i na każdym terenie zielonym są bardzo pożądane! Wspomagają kwitnienie roślin, a także stanowią dla siebie naturalną przeciwwagę. W naszej ofercie znajdziesz domki dla owadów, które będą stanowić dla nich atrakcyjne schronienie, a dla każdego ogrodnika będą jednym z naturalnych sposobów na poprawę wzrostu roślin i obfite plony! Zobacz, co oferuje nasz sklep ogrodniczy.

Hotel dla owadów insektów - duży
Hotel dla owadów insektów - średni
Hotel dla owadów insektów - mały

Domki dla owadów — estetyczne i praktyczne

Hotel dla owadów, czy jak kto woli  domek dla zapylaczy, jest z perspektywy owada bardzo atrakcyjnym miejscem, w którym odpocznie i schroni się przed intensywnym słońcem. Co to oznacza dla ogrodnika? Większą szansę na efektywne zapylanie kwiatów i innych roślin posadzonych w okolicy takiego domku. Hotelik dla owadów ma również estetyczny wygląd i stanowi niezaprzeczalną ozdobę ogrodową. Hotele dla owadów z naszej oferty dostępne są w wielu wariantach do wyboru. To modele mniejsze i większe, które z łatwością dopasujesz do swoich ogrodniczych celów.

Hotel dla pszczół i innych owadów

Domek dla owadów pożytecznych jest jednym z ekologicznych i naturalnych rozwiązań na zapewnienie swoim plonom efektownego wyglądu i satysfakcjonującego wzrostu — bez użycia nawozów chemicznych. Domek dla insektów z naszej oferty możesz wykorzystać jako hotel dla murarek, pszczół, bąków i innych owadów zapylających. Gwarantujemy, że hotel dla insektów będzie nie tylko praktycznym sposobem na zapylanie ogrodu, ale również atrakcyjnym centrum rozrywki — dla dzieci i dorosłych. Insekt — hotel to wyśmienite centrum obserwacji wielu praktycznych gatunków owadów.

Hotele dla owadów nie są wszystkim, czego szukasz? Świetnie się składa! W naszej ofercie znajdziesz również inne akcesoria do ogrodu i niezbędne produkty ogrodnicze do utrzymania go w domu stanie wizualnym! Szczególnej uwadze polecamy również paleniska i akcesoria do ich obsługi. Zachęcamy do zakupów!

Chcesz złożyć zamówienie
hurtowe?

Skontaktuj się z nami!

A może potrzebujesz pomocy w wyborze?
Chętnie doradzimy!

Jesteśmy dla Ciebie 24/7.

601 444 762

sklep@nikotools.pl